PŘEPÍNACÍ VODÍTKO, DÉLKY 2.2m ČERNÉ |TLUSTŠÍ|

Vodítko je v přepínací variantě. Je vhodné pro psy od 25kg. Vydrží jakoukoliv zátěž. Vodítko je vhodné do jakéhokoliv počasí - vody,bahna a mrazu. Vydrží jakoukoliv manipulaci  - opotřebení je vidět minimálně a neztrácí barvu.

KARABINY
Vyrábíme do 3-4 dnů. Vyrábíme do 3-4 dnů. Vyrábíme do 3-4 dnů. Vyrábíme do 3-4 dnů. Vyrábíme do 3-4 dnů. Vyrábíme do 3-4 dnů. Zvolte variantu
Kód: 49/STR2 49/STR 49/CER2 49/CER4 49/CER3 49/NA Zvolte variantu
Značka: mwolf
700 Kč 700 Kč 850 Kč 700 Kč 720 Kč 1 100 Kč od 700 Kč

ikonky

 

 

 

 

 

Vodítko je vyrobené z kvalitního horolezeckého lana nejznámějších výrobců, tedy žádná „umělotina“. Ačkoliv je vodítko vyrobené z lana, tak je velice lehké a v ruce pohodlné.

 

 

 

 

 

 

A JAKÉ JSOU VÝHODY NAŠICH VODÍTEK?

 

PO DELŠÍ DOBĚ POUŽÍVÁNÍ SE NA VODÍTKU VYTVOŘÍ POUZE POVRCHOVÉ ODĚRKY

Z vlastních zkušeností můžeme potvrdit, že vodítko je vhodné i pro štěňátka, kteří se snaží z vodítka dostat a okusují ho. Náš vlčák jedno vodítko okusoval nebo ho tahal za sebou po zemi od 3 do 13 měsíců a lano bylo v podstatě nepoškozené – jsou na něm vidět pouze lehké oděrky, které dramaticky nemění pevnost lana.

 

VODÍTKO NEZTRÁCÍ BARVU

Máte psa, který chodí rád do vody? Žádný problém. Vodítko od nás neztrácí barvu, rychle schne a vodu nenasakuje.

 

VODÍTKO JE LEHKÉ

Ačkoliv se jedná o vodítko z horolezeckého lana, tak je lehké. Samozřejmě vodítka s průměrem 11mm a více, v přepínací verzi, už v ruce trochu pocítíte. Nicméně sama s přepínacím tlustším vodítkem nemám problém a nejsem žádný sílák.

 

VODÍTKO JE RUČNĚ A KVALITNĚ ZPRACOVANÉ

Přistupujeme k výrobě pečlivě, vodítko je ručně vyrobené a jednotlivé spoje jsou kvalitně svařené. Každý spoj je dublovaný, aby se minimalizovalo opotřebení ve spojích. Konce vodítek jsou potaženy gumou, aby při kousání vodítka nedocházelo k narušení pevnosti spojů. Veškeré novinky a modifikace vodítek nejprve testujeme na našem vlčákovi, který zaručí, že vodítko je odolné, má na to patentované zuby a smysl pro tahání! 

 

VÝBĚR KARABIN:

Klasické karabiny, které známe snad z každého vodítka, nabízíme v různých variantách velikostí a také v provedení černé / stříbrné pochromované.  Zátěž při přetížení je přes 100kg v tahu. U karabiny od 30kg je zatížení až 230kg v tahu. Na první pohled se od sebe liší pouze vzhledem/velikostí.

Horolezecké karabiny se vyznačují svou „muší“ vahou a pohodlným připínáním psa. Karabinu oceníte také u přepínacího/nastavitelného vodítka, když si budete chtít psa rychle připnout. Obě karabiny vydrží až 300kg. Pro profesionální zdrhače máme horolezecké karabiny s pojistkou, aby se za žádné okolnosti pejsek nedostal z vodítka.

 

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás prosím neváhejte obrátit. S výběrem vodítka i obojku rádi poradíme. Koupí přispíváte na záchrannou stanici Československých vlčáků, kam posíláme vodítka či krmivo. ♥

 

ThePay – Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, QR platba, Equa Bank, Bitcoin