Začátek

Dne 22.10.2017 se narodilo štěně, které ovlivnilo nejen náš životní styl. Cesta k němu ale nebyla jednoduchá.

 
      S přítelkyní jsme několik let před tím řešili problém, co potkává snad všechny budoucí majitele pejsků. Jeden chce nějaké plemeno a druhý jiné. U nás to ale bylo jednodušší, oba jsme chtěli aktivního psa, takže šlo jen o detaily. Ale ty detaily nakonec byly složitější než se zdálo. Dva a půl roku mi trvalo partnerku přesvědčit, že čsv je úžasné plemeno, vhodné nejen pro nás. Bohužel jsem udělal chybu, že jsem Monče o plemenu řekl a ta si aktivně na internetu našla nějaké informace. Krvelačná bestie, mrcha, neposlušný pes, blázen...  Tak bych shrnul informace které získala. Bohužel pak přišla chyba číslo dvě. Jeli jsme autem a u silnice na chodníku jsme potkali paní, jak šla s čsv.           
      Nenapadlo mě nic  horšího, než že jsem zastavil auto a chtěl ukázat, že je to normální pes. Dodnes nevím, kdo byla ta paní. Ale pro prezentací skvělého plemena to nebylo to, co jsem potřeboval. Pes byl naprosto krásný, bohužel ještě dost bláznivý. Navíc byl strašně vysoký a mohutný, tedy pro získání respektu optimální, ale na představení klidného plemena to byla moc silná káva.
 
     Po dalších měsících přemlouvání jsem na to šel jinak. Napřed jsem vybral super bezproblémové pejsky a fenky, seznámil se s majiteli a pak jsme se scházeli různě venku. Monča samozřejmě nevěděla o tom, že  "hele, tam je čsv, to je náhoda" byl plán vymyslený do posledního detailu. A tehdy se to zlomilo. Pejsci byli hraví, přátelští, trošku divocí, ale to vůbec nevadilo. Po více setkání jsme oba věděli, že jsou to ovladatelní pejsci, ale potřebují péči a čas. Žádné krvelačné bestie co žerou Karkulky.
 
      Jediné co jsem chtěl bylo, abych opravdu věděl, že Monča plemeno chce také. U čsv nejde aby ho jeden miloval a druhý ne. Po tolika setkání (po 2 a půl letech) se to ale povedlo a čsv si získalo i Monču.
 
      No a poté už si jen vybrat malého prcka a bylo.! Bylo.... vlastně to jen vše začalo! A že začátek s vybráním plemene byl složitý? Sedím na gauči a píšu článek, vedle mě spí krasavec který před chvílí otevřel skříň, vytáhl Monči podprsenku a rozcupoval jí. Dostal on i já, protože na mojí uklidňující větu  "Miláčku, to je naše chyba že se nudil a našel ji", mi Monča odpověděla "Ano, je to tvoje chyba!"
 
IMG_3798
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

KDO NÁS VYZKOUŠEL?❤

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení